#Çat ilçe Gençlik ve Spor salonunda düzenlenen “#23Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı" etkinliğine; Kaymakamımız Sn. Muhammet Serdar Erdoğan, kamu kurum müdürlerimiz, STK temsilcilerimiz ve kıymetli hemşehrilerimiz ile birlikte katılım sağladık.
Yavrularımızın gösterilerini izledik. #TBMM’nin açılışının 104. yıl dönümünde, Gazi #MustafaKemalAtatürk ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, geleceğimizin teminatı, neşe kaynağımız olan tüm çocuklarımızın Bayramı’nı yürekten kutluyorum…![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/2/16/1f1f9_1f1f7.png)
Arif Hikmet Kılıç / Çat Belediye Başkanı
#HerşeyÇATiçin #Çat