611 20 13
 
Haberler
Çat´ımızın görkemli geleceği için!..
Orjinal Resim

Çat'ımızın görkemli geleceği için!..

Atatürk Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi bölümünün değerli hocaları; Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Toy, Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Faris Karahan, Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Sevgi Yılmaz, Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Metin Demir, Peyzaj Mimarlığı Bölümü Araştırma Görevlisi Prof.Dr. Cihad Bilge, Ziraat Fakültesi Zootekni Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bahri Bayram ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü son sınıf öğrencilerinin Çat Barajı ve çevresi planlama sunumuna jüri üyesi olarak katıldık.

Her alanda ilkleri hayata geçirdiğimiz, Çat’ımızın görsel açıdan daha estetik, göze hoş gelen bir görünüme kavuşması ve ilçemizin cazibesini artırmak amacıyla Baraj etrafında yapılacak, kent ormanı, mesire alanları, akua park, peyzaj ve çevre düzenleme çalışmaları ile ilgili, Genç mimar adaylarının hazırladığı projeleri tek tek inceledik ve değerlendirmede bulunup, ilçemizin geleceği için yapacaklarımızdan bahsettik.

Çok şükür, bizlerden desteklerini esirgemeyen değerli hocalarımıza ve böyle güzel bir sunum hazırlayan geleceğimizin Mimarları kıymetli öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür ederim...

#AtatürkÜniversitesi #Mimarlık #PeyzajMimarlığı #Çat #ÇatBarajı

#HerşeyÇatiçin #AşkınlaÇalışanYorulmaz

Arşiv  l 
Yazdır  l 
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
SİTE İÇİ ARAMA
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
ÇAĞRI MERKEZİ
(0442) 611 20 13
ADRES
Oyuklu, 25750 Çat/Erzurum